Biała Dama

Moc: 40% obj.

Pojemności: 500 ml, 700 ml

Należała do kobiet, o których mężczyźni rozmawiali z przejęciem. Stanowiła rzadko spotykane połączenie dystynkcji, stylu i subtelnej urody. Julia z Lubomirskich Potocka za swoje talenty oraz niebywały wdzięk podziwiana była przez arystokratyczną śmietankę ówczesnej Warszawy i nazywana Giulietta la bella – Piękna Julia.

W historii łańcuckiego zamku zapisała się jako Biała Dama, ponieważ to biały właśnie należał do jej ulubionych kolorów. Ponoć dziś, przy odrobinie wyobraźni Julię, piszącą list do ukochanego, można zobaczyć w apartamencie chińskim.

Biała Dama to wódka nawiązująca do legendy księżnej. Wyjątkowo subtelna i miękka w smaku, produkowana jest z najwyższej jakości spirytusu zbożowego. Swoją doskonałą jakość zawdzięcza procesowi wielokrotnej destylacji na jednej z najnowocześniejszych linii w kraju.

Zobacz tabelę wartości odżywczych >

Jakość i smak

Biała Dama to doskonałej jakości, nowoczesna marka wódki zbożowej. Gładka i łagodna w smaku, dzięki starannie dobranej recepturze i unikalnej metodzie destylacji z wykorzystaniem filtrów diamentowych. Wytwarzana ze spirytusu pochodzącego z najlepszych odmian pszenicy.

Styl

Biała Dama, wódka premium inspirowana historią kobiety, której elegancja i nonkonformizm zaskarbiły sobie poważanie wśród ówczesnej arystokratycznej elity. Charakter Białej Damy oddaje stylowy kształt butelki i subtelna etykieta, które znakomicie podkreślają luksusową jakość tej wódki.

Wyjątkowa

Krystalicznie czysta i łagodna w smaku Biała Dama doskonale podkreśli charakter wyjątkowych chwil, takich jak ślub i wesele.

Stosujemy pliki cookies w celi zbierania statystyk umożliwiających analizę ruchu na serwisie. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności