Krupnik

Moc: 40% obj.

Pojemności: 100 ml, 200 ml, 500 ml, 700 ml

Wódka czysta Krupnik sięga do tradycji cenionego w Polsce i na świecie likieru miodowo-korzennego. Po raz pierwszy została wyprodukowana we wrześniu 2010 roku. Ta najwyższej jakości wódka otrzymywana jest z wyselekcjonowanych gatunków zbóż i krystalicznie czystej wody z własnych źródeł głębinowych.

Krupnik to wyjątkowy trunek dla tych, którzy cenią i kultywują serdeczną atmosferę rodzinnych i towarzyskich spotkań. Prawdziwe i szczere relacje z przyjaciółmi i bliskimi, spędzanie z nimi wspólnie czasu pozwalają doceniać ważne wydarzenia oraz celebrować chwile tu i teraz pomimo pędzącego świata.

Krupnik słynie z legendarnego łagodnego smaku mającego zdecydowane rozgrzewające zakończenie. Gwarantem niezmienności smaku jest wielowiekowe mistrzostwo polskich pokoleń gorzelników i nieprzerwana tradycja najstarszej fabryki wódek i likierów w Łańcucie, której korzenie sięgają 1764 roku.

Świetny do picia w shotach, ale również jako podstawa do przygotowania drinków. Rekomendujemy podawać go schłodzonego w temperaturze od 6-8’C.

Zobacz tabelę wartości odżywczych >

Stosujemy pliki cookies w celi zbierania statystyk umożliwiających analizę ruchu na serwisie. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności