Polonaise

Moc: 40% obj.

Pojemności: 100 ml, 200 ml, 500 ml, 700 ml

Od zawsze uchodził za jedną z najbardziej luksusowych polskich wódek. Wielu konsumentów do dziś pamięta, że był dostępny wyłącznie w Pewexie. Dzisiejsza wódka Polonaise jest jeszcze doskonalsza. Dzięki destylacji najszlachetniejszej odmiany żyta Dańkowskie Złote, wielokrotnej rektyfikacji i filtracji otrzymaliśmy wódkę krystalicznie czystą i łagodną w smaku, która będzie łączyć ludzi podczas wspólnych spotkań i zabawy.

Wiemy jak zrobić dobrą wódkę.

Zobacz tabelę wartości odżywczych >

Doskonała receptura

Receptura trunku to kwintesencja nieprzerwanej, wielowiekowej tradycji mistrzów gorzelnictwa, z których słynie Polmos Łańcut. Polonaise to wódka stworzona by delektować się łagodnym smakiem i naturalnym, delikatnym aromatem, charakterystycznym dla wódek najwyższej jakości.

Polska wódka

Polonaise jest połączeniem autentyczności i nowoczesności, które spełnia surowe wymagania polskiego systemu kontroli pochodzenia produktu. To prawdziwa polska wódka, która jest produkowana tylko i wyłącznie na bazie najlepszej jakości składników.

Stosujemy pliki cookies w celi zbierania statystyk umożliwiających analizę ruchu na serwisie. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności