O NAS

Marie Brizard Wine & Spirits to grupa produkująca wina i napoje spirytusowe zlokalizowana głównie w Europie i Stanach Zjednoczonych. Od powstania Domu Marie Brizard w 1755 roku we Francji do dnia dzisiejszego Marie Brizard Wine & Spirits rozwija swoje działania i aktualizuje portfolio produktów, przy poszanowaniu ich tradycji.

W Polsce firma jest jednym z trzech czołowych producentów alkoholi. Jesteśmy numerem 3 wśród producentów wódek, liderem wśród producentów napojów alkoholowych ready to drink, a także dostarczamy szeroką gamą win i whisky.

W naszym portfolio znajdują się znane i doceniane przez konsumentów marki takie jak: Krupnik, Sobieski, Impress czy William Peel. MBWS w Polsce produkuje swój alkohol o najwyższej jakości w oparciu o tradycyjne receptury inspirowane doświadczeniami wielu pokoleń gorzelników.

NASZA MISJA TO DOSTARCZANIE PRODUKTÓW O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU, POSIADAJĄCYCH ZDECYDOWANY I BOGATY SMAK

NASZE WARTOŚCI

EFEKTYWNOŚĆ

Zapewniamy najlepszą jakość przy optymalnych kosztach operacyjnych i ich kontroli. Nasze wyniki są mierzone i przynoszą wartość zarówno dla firmy jak i naszych klientów.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, stale zainteresowani innowacjami i ulepszeniami. Jesteśmy odpowiedzialni, podejmujemy ryzyko, potrafimy uczyć się na własnych błędach.

ZESPOŁOWOŚĆ

Wszyscy jesteśmy członkami jednego zespołu i pracujemy na rzecz wzajemnego sukcesu poprzez bycie pozytywnymi, pełnymi szacunku i otwartymi na opinie innych. Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą z naszymi kolegami.

MBWS W POLSCE

Poland Map
Starogard Gdański

DESTYLARNIA SOBIESKI S.A.
~ 315 osób

Warszawa

MBWS POLSKA sp. z o.o.
~ 200 osób

Łańcut

FABRYKA WÓDEK POLMOS
~ 60 osób

Stosujemy pliki cookies w celi zbierania statystyk umożliwiających analizę ruchu na serwisie. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności